Slager achter de toonbank met vleeswaren in Guillermo Carniceria Holandesa

24 jul 2022

Guillermo Carniceria Holandesa: de Nederlandse Butcher in Andalucia

Vers kwaliteitsvlees: je ziet het, je proeft het!

Één van de vaste adresjes van Marbella Second Home is de Nederlandse slagerij: Guillermo Carniceria Holandesa. De Nederlandse slager Willem van Beek – of ook Guillermo in het Spaans – verhuisde in 2000 samen met zijn vrouw naar Andalucia om daar zijn slagerij Guillermo Carniceria Holandesa op te starten.

Guillermo en zijn team bereiden niet alleen het vlees, maar slachten ook zelf. En dát levert heerlijk vers kwaliteitsvlees op. Een verschil dat je niet alleen ziet, maar ook proeft! Naast het verse kwaliteitsvlees, vind je er soepen, sauzen, kazen, wijnen en nog vele andere delicatessen.

Je vindt Guillermo Carniceria Holandesa op de Carretera Ronda in Benahavís. Open van woensdag t/m zaterdag. Een must visit voor alle bourgondiërs onder ons en als je onze mening vraagt: Guillermo Carnicerio Holandesa is top!

Smakelijke groetjes, Katty & Gino

Meer nieuws

  • Artist impression van een appartementengebouw met brede terrassen en een aangelegde tuin

    4 aug 2026

    Nieuwbouw of bestaande bouw: wat kies je het best?

  • Katty Devoldere, Gino Michels en Jan Smit van Marbella Second Home

    4 aug 2026

    Zo koopt een buitenlander een huis in Spanje: stap voor stap

  • Luchtfoto van woningen tussen groene heuvels, met bergen op de achtergrond

    4 aug 2026

    Een huis kopen aan de Costa del Sol: waar je écht op moet letten